Bizi Tercih Eden Markalar

İş Teslimi, Proje Yönetimi

Kırk beş yıldır faaliyetini sürdüren firmamız, edinmiş olduğu deneyimler ile hareketli ve sabit mobilya ürünlerinde, yurt içinde ve yurt dışında birçok seçkin projeye imza atmıştır. Projelerde bahçe mobilyasından ofis mobilyasına varıncaya kadar her türlü mobilya ihtiyaçları için hizmet verebiliyoruz. Böylece müşterilerimizin mobilya konusundaki çözüm ortağı olarak konumlanıyoruz. Yurt içi ve yurt dışında özellikle zincir şeklinde olan projelerde tercih edilir olmamızın en önemli nedenlerinden biri üretimimizden duyulan memnuniyettir.

Üretimimizin yaklaşık %60’ını yurtdışı projeleri oluşturmaktadır. Bu projelerde de aranan firma olmak ürün kalitesi ve rekabet gücünü uluslararası pazarın düzeyine taşıdığımızı göstermektedir. 11 bin m2’lik fabrikamızda yaklaşık 100 kişilik üretim kadromuz ve 2 bin m2’lik mağazamızda konularında uzman mimari ekibimiz ile projelere sadece üretici ve satıcı olarak değil aynı zamanda çözüm ortağı olarak destek vermekteyiz.

Müşteri portföyümüzün %90'ını turizm sektörü oluşturmaktadır. Mimari ekiplerin tasarımlarını gerçekleştirdikleri her proje, ekibimiz tarafından hayata geçiriliyor. Bu çok modern bir poliüretan sandalye olabileceği gibi, altın varaklı klasik bir koltuk da olabiliyor. Sektörde bizi farklı kılan en büyük özelliğimiz bu.